آموزش فیلمنامه نویسی، کارگردانی، انیمیشن و تصویربرداری در دانشگاه آزاد کاشمر

در راستای لزوم توجه هر چه بیشتر به اوقات فراغت و ضرورت شکوفایی استعدادهای هنری دانشجویان، یک دوره کلاس های آموزشی در رشته های فیلمنامه نویسی، کارگردانی، انیمیشن و تصویر برداری در محل مجتمع فرهنگی امام صادق (ع) واحد کاشمر برگزار می شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان این مطلب گفت : این کلاس ها به همت امور فوق برنامه دفتر فرهنگ اسلامی برنامه ریزی شده و برابر مصوبه شورای فرهنگی واحد ۵۰ درصد از هزینه هر کلاس از محل بودجه فرهنگی تامین خواهد شد.

به ادامه مطلب مراجعه کنید

دکتر محمد شایگان مهر در ادامه از برگزاری ویژه برنامه روز دانشجو در این واحد خبر داد و اظهار داشت : برابر مباحث مطروحه در شورای فرهنگی واحد مقرر شد تا کانون دانشجویی هلال احمر در سال جاری متولی برگزاری این مراسم باشد.
وی با اشاره به توزیع اقلام فرهنگی در میان دانشجویان در مناسبت های مختلف افزود : هم اینک کتبی ویژه پاسخگویی به شبهات موجود در حوزه مجازی اینترنت تهیه شده است که برابر صلاحدید مسئولان فرهنگی دانشگاه در سطح خوابگاه ها و همچنین کتابخانه توزیع خواهد شد.
شایگان مهر توجه به برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی را از دیگر برنامه های فرهنگی این دانشگاه ذکر کرد و ابراز داشت : از ابتدای سال تحصیلی جاری سلسله اردوهای ویژه دانشجویان فعال در حوزه مسایل فرهنگی به مقصد قم برگزار شده است .
وی دفتر فرهنگ اسلامی را یار و همراه دانشجویان ذکر کرد و به ایسکانیوز گفت: همکاری و همراهی با تشکل های دانشجویی ، برگزاری نماز جماعت و فعال تر نمودن ستاد اقامه نماز ، فعال نموده ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، مشارکت در برگزاری جشن ازدواج دانشجویی ، برگزاری مسابقات قرآن و عترت ، تشکیل مستمر شورای فرهنگی و تعامل فرهنگی با سایر ارگان ها و مراکز از اهم برنامه های این دفتر است.

برگزاری جلسه دفاعیه ۴۵ پایان نامه تحصیلی در واحد کاشمر
جلسات دفاعیه پایان نامه ۴۵ نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم دامی و زبان وادبیات عرب طی سال تحصیلی ۸۹-۸۸ برگزار شد.
معاون پژوهشی واحد کاشمر با بیان این مطلب به خبرنگار ایسکانیوز گفت : طی این مدت شاهد دفاع ۳۱ پایان نامه در رشته زبان و ادبیات عرب بودیم دانشجویان در این پایان نامه ها مباحثی خاص در حوزه ادبیات تطبیقی ، معرفی آثار مشاهیر ، شناخت مکاتب ادبی ، آشنایی با دیدگاه های ادیبان معاصر عرب ، متون دینی و موضوعاتی از ادبیات ادوار مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.
دکتر فریبرز حسینجانزاده در ادامه با اعلام دفاع ۱۵ پایان نامه در رشته علوم دامی اظهار داشت : در این رشته تلاش بر آن بوده است که با توجه به تعامل موجود با مراکز مختلف علمی و تحقیقاتی استان و بهره گیری آزمایشگاه های مجهز و همچنین امکانات مزرعه آموزشی تحقیقاتی دانشگاه و فارم های پرورش دام و طیور پایان نامه های کاربردی اجرا و ارائه شود.
وی خاطر نشان شد که در حاضر گروه های آموزشی مهندسی عمران ، مهندسی علوم دامی ، پرستاری ، کامپیوتر و حقوق دارای انجمن علمی می باشند و امیدواریم با توجه به درخواست های موجود گروه های روانشناسی ، معماری و تربیت بدنی تعدادهای انجمن های علمی این واحد دانشگاهی افزایش یابد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.