انعقاد قرارداد ۴ طرح پژوهشی در دانشگاه آزاد کاشمر

مهدی شایگان مهر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این طرح‌ها از سوی تنی چند از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان این واحد دانشگاهی ارائه که بعد از بررسی و اخذ نظرات داوران، قراردادهای مربوطه منعقد شده است.
وی اظهار داشت: این طرح‌ها در رشته‌های فیزیک، ژنتیک و اصلاح دام، ریاضی و تغذیه دام هم‌اکنون در حال طی کردن مراحل اجرایی است.
شایگان مهر با تاکید بر لزوم تشویق دانشجویان در عرصه تولید علم بر ضرورت گسترش فعالیت این باشگاه اظهار داشت: برابر دستورالعمل‌های موجود با تمام توان پذیرای طرح‌های پژوهشی اعضای این باشگاه هستیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ طرح پژوهشی توسط اعضای هیئت علمی این واحد در دست اجراست، خاطرنشان کرد: در سال جاری شاهد اجرایی طرحی برون‌دانشگاهی توسط یکی از اعضای هئت علمی مدعو این دانشگاه با همکاری یکی از شرکت‌های فعال در عرصه صنایع تهویه و تبرید در سطح استان خراسان رضوی هستیم.
شایگان‌مهر همچنین از اختصاص بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال برای تجهیز کارگاه مکانیک و راه‌اندازی آزمایشگاه انتقال حرارت خبر داد و گفت: به‌ طور خاص امور نگهداری، تعمیر و تجهیز کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها پیگیری می‌شود و با توجه به راه‌اندازی رشته‌های جدید تعابیر ویژه اندیشیده می‌شود.
وی درباره گسترش فعالیت‌های این دانشگاه در حوزه فناوری اطلاعات ابراز داشت: مرکز فناوری و اطلاعات این دانشگاه توانسته با بهره‌مندی از نیروهای متخصص اقدامات موثری چون بروزرسانی سِرورِ سیستم مکانیزه آموزشی، مالی، دانشجویی و سلف سرویس دانشگاه و همچنین آموزشکده فنی حرفه ای سما را به فرجام برساند.
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر عنوان داشت: این مرکز بر روند راه‌اندازی و تجهیز کارگاه شبکه‌های کامپیوتری با اختصاص ۳۵ میلیون ریال اعتبار نظارت داشته است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.