دستگیری ۲ مامور قلابی در کاشمر

رئیس پلیس کاشمر از دستگیری دو مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
محمود شیخی‌نژاد در تشریح دستگیری دو مامور قلابی اظهار داشت: دو نفر پس از مراجعه به منزلی در کاشمر خود را مامور معرفی و از صاحب‌خانه تقاضای مواد مخدر کرده و با وی درگیر شدند.
وی افزود: با حضور به‌موقع پلیس و تحقیقات لازم دو فرد مراجعه‌کننده پس از درگیری اقدام به سرقت دو کارت سوخت، دو دستگاه گوشی تلفن همراه و ۷۰ هزار تومان وجه نقد کرده و از محل متواری شدند.
رئیس پلیس کاشمر تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ موفق به دستگیری افراد متخلف در کمتر از ۲۴ ساعت شده و پس از دستگیری و ضبط اموال مسروقه آن‌ها را برای رسیدگی پرونده به مقامات قضایی تحویل دادند.

*دستگیری ۱۰ توزیع کننده مواد مخدر در کاشمر
فرمانده نیروی انتظامی کاشمر از اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در یکی از محله‌های کاشمر خبر داد و اظهار داشت: در طرح اجرایی در خیابان نیازمند کاشمر پلیس مبارزه با موادمخدر کاشمر موفق به کشف ۵۶ گرم کراک و ۱۳ گرم تریاک شد.
محمود شیخی‌نژاد با بیان اینکه طرح پاک‌سازی نقاط آلوده به صورت مقطعی در محله‌های آلوده اجرا می‌شود، اظهار داشت: در این طرح پنج زن و پنج مرد قاچاقچی به‌عنوان توزیع‌کننده و عامل خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی کاشمر شدند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.